Adana Yazılım

Adana Yazılım

          Ekin Yazılım 10 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, profesyonel tasarım, şirkete özel yazılım hizmeti sunmaktadır. Adana Yazılım Şirketi- Firması olan firmamız tüm dünyaya hizmet sunar ,müşterilerine ise  7/24 teknik destek sağlar. Şirketlere-Firmalara özel yazılımlar da üreten şirketmiz web tabanlı yazılım alanında tecrübe sahibidir. Adana yazılım şirketleri-firmaları arasında özel yazılımlar yaparak kendini öne çıkaran şirketimizin en büyük referansı memnun müşterileridir.

          Kurumumuz bulut alt yapısı ile web tabanlı yazılım geliştirmektedir. Bulut tabanlı bir yazılım, sizlere düşük maliyette yüksek performans sunar. Yazılımlarımızın web tabanlı olması, programlarımıza internet erişiminizi olduğu  her yerden ulaşabileceğiniz anlamına gelmektedir.Web tabanlı yazılım en büyük avantajlarından biri kurulum gerektirmemesidir. Yazılımımızı kullanmak için bir şey indirmeniz veya yüklemeniz gerekmez. Web tarayıcınız (Internet Explorer, Safari, Firefox veya Chrome) ile giriş yapmanız yeterli. Bizimle çalışarak sahip olacağınız web tabanlı yazılım en güçlü yazılımdır. Neden mi? Çünkü herkes fiziksel olarak nerede olursa olsun işbirliği ortamında çalışır. Web tabanlı yazılım ile her şeyi güncel olarak takip edebilirsiniz . Basit bir arayüze sahip yazılımla daha verimli çalışma ortamınız olacaktır.

         Web tabanlı yazılımınızda verileriniz günde iki defa yedeklenir ve olası kötü senaryolar için saklanır. Bilgileriniz için endişe etmenize gerek kalmaz. Taraflar arasında yapılan gizlilik sözleşmesi ile kendi verilerinizin güvenliğini garanti altına alırısınız.


Güncel Konular! Bloglarımıza Göz Atın

Bize Merheba Demek İster Misiniz? Sizden Mail Almak İsteriz.

(0532) 650 53 95 ->Whatsapp Pazartesi-Cuma (8:30-17:30)


(0322) 244 10 34


bilgi@ekinyazilim.com

Reşatbey Mah. 62005 Sk. Bilge Apt. Kat:2 No:5
Seyhan / Adana / Türkiye

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

banner

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!