Hasta Takip Programı-Ekin Yazılım

Hasta Takip Programı-Ekin Yazılım

Hastalarınızı artık kolayca takip edebileceksiniz.Ekin Yazılım hasta takip programı ile dünyanın her yerinden istediğiniz cihazla bilgilerinize erişebileceksiniz.Hastalarınızı online olarak takip ederek, hastalarınızla kolayca iletişim kurabileceksiniz. Hasta takip programı ile hasta iletişim bilgileri,hasta randevu işlemleri, hastalarınıza ait cari hesaplar,hatırlatmalarınız ve ajandanızla tüm işlemlerinizi tek noktadan yönetebileceksiniz.

Hasta takip programının ölçeklenebilir esnek yapısı cep telefonunuzdan,tabletinizden  veya bilgisayarlarınızdan kurulum gerektirmeden kolayca güven içeresinde hasta takip
programinizi kullanabilirsiniz.Sınırsız hasta kaydı oluşturabilirsiniz ve oluşturmuş olduğunuz kayıtlara  internet olan herhangi bir yerden erişim sağlayabilirsiniz.
Hasta takip programına ekledigğiniz tüm kayıtları listeleyebilir,düzenleyebilirsiniz.
Hastalarınıza ayrı ayrı ya da toplu sms yollayabilirsiniz.
Hastalarınızın randevularını rahatlıkla takip edebilirsiniz.Randevu kayıtları randevu tarihlerine ve zamanlarına göre farklı renklerde tutulur.
Hastalarınızla ilgili ödemeleri ön muhasebe ile takip edebilirsiniz.Hastalarınıza ait  alacak ve borçlarını kontrol edebilir ,kredi kartı taksit seçenekleri sunabilirsiniz.
Hasta takip programı ile daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.    Ekin Yazılımın yaptığı diğer yazılımlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Hasta Takip Programı-Ekin Yazılım İle İlgili Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Giriniz.

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

Güncel Konular! Bloglarımıza Göz Atın

Bize Merheba Demek İster Misiniz? Sizden Mail Almak İsteriz.

(0532) 650 53 95 ->Whatsapp Pazartesi-Cuma (8:30-17:30)


(0322) 244 10 34


bilgi@ekinyazilim.com

Reşatbey Mah. 62005 Sk. Bilge Apt. Kat:2 No:5
Seyhan / Adana / Türkiye

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

banner

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!