Öğrenci Takip Sistemi

Öğrenci Takip Sistemi

Kaçırılmayacak Kampanya

Peşin Fiyatına 3 Taksit

Axess, Bonus, Maximum, World, Paraf, Advantage, Bankkart Combo


Kurumunuz veli bilgilendirme sistemimizi kullanarak rakiplerinden sıyrılacaktır.Öğretmen yorum modülü,özel ders takip sistemiyle veliler öğrencileri ile ilgili ölçme ve değerlendirmeler hakkında anında bilgi alabilecek,aktif yoklama sistemi ile öğrencinin kuruma giriş ve kurumdan çıkış zamanlarını takip edebileceklerdir.Veli bilgilendirme sistemi ayrıca sınav başarı grafiği ve optik okuma sistemiyle entegre edilebilir

Lite

Ön Muhasebe

-Müşteri borç, taksit ve tahsilat bilgilerini tutabilir, kurum içi gider kayıtları ekleyebilir ve takip edebilirisiniz ayrıca birden fazla Hesap/Banka tanımı yaparak tahsilat işlemlerinde banka hesabını seçerek işlemlerinizi daha ayrıntılı hale getirebilirsiniz.

Kasa Hareketleri

-Ayiçi ve geçmiş aylardaki tüm hizmet-taksit-tahsilat bilgisine kolayca listeleyebilir ve hatta istediğiniz her hangi bir zaman aralığı detaylarına erişebilirsiniz.

Yoklama Modülü

-Sınıf listesi içinden her gün yoklama almanızı ayrıca tek tıkla öğrenci velisine gelmediği bilgisini sms olarak bildiriminizi yapabilirisiniz.

Sms Kalıpları

-Her defasında sms yazmak yerine sms şablonları oluşturarak tek tıkla şablon seçip sms yollamanızı sağlar.

Hızlı Kurulum

Onayınızın ardından hizmet kurulumu sadece dakikalar içerisinde tamamlanır. Anında kayıt takibine başlayabilir ve internet sitenizi hızlıca yayına alabilirsiniz. Paketinize göre gerekli izinler kurumlardan 2 veya 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

Mobil Uyumlu arayüz

Modern arayüzü ile tüm akıllı cihazlara uyumlu yapısı ile programınız her yerde sizinle. Sadece bilgisayarınızda değil, tabletlerde akıllı telefonlarda ve hatta akıllı televizyonlarda bile programı eksiksiz olarak aynı performansla görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Eko

Sözleşme Modülü

-Önceden belirlediğiniz sözleşme şablonu ile tek tıkla istediğiniz öğrenci için sözleşme çıktısı alabilirisiniz.

Duyuru Modülü

-İster bir sınıfa ister tüm sistem kullanıcıların ekranlarında görünecek Duyurular Hazırlayabilirsiniz.

Öğretmen Yorumu

Öğretmenler öğrencilere dersler ilgili kişisel görüşlerin, bildirmelerini sağlar.

Sınav Modülü

İster dönem dersleri(Türkçe-Matematik vs.) ister derslere ait deneme sınavları bilgileri girilerek alınan puanların öğrenciler tarafından görülmesini ve başarı takibini sağlar.

Silver

Ödev Modülü

-Öğretmenler için kolayca bir test ve ya çoktan seçmeli sorular içeren bir dosya ekleyip doğru cevapları ile girdikten sonra istediği sınıfa istediği süre zarfında bir ödev ekleyebilir ve o sınıfa ait öğrenciler soruların cevaplarını online işaretleme ile kolayca sisteme kaydedebilir. Cevaplanan ödevler ise öğretmenin sadece bir butona tıklaması ile öğrencilerin ekranında görünebilir.

Online Sohbet Modülü

-öğretmen ile öğrenci arasında konuşma imkanı sunar ve yöneticiler için hem öğrenci hem öğretmenler ile konuşma imkanı sunar.

Toplu Sms

Sistemde oluşturulmuş kalıplar sayesinde müşterilerinizin tümüne veya belirlediğiniz bir gruba yönelik kolayca sms gönderme imkanı sağlar. Ayrıca toplu sms sistemi her alıcıya adıyla hitap edebileceğiniz kullanımı çok kolay ve hızlı bir sistemdir.

Gold

İnternet Sitesi Tasarımı

Paketimizin içerisinde modern arayüzlü internet sitesi hizmeti verilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bir internet sitesi sahibi olacaksınız.

Mobil App Entegrasyonu

Android cihazla kullanılmak üzere mobil aplikasyon ile program her zaman yanınızda.

Aktif Sanal Pos

Aktif sanal pos modülü ile programımız eşsiz tahsilat sistemine sahiptir. Bu modül ile müşterilerinizden kredi kartı ile taksitli olarak tahsilat yapabilirsiniz. Ayrıca yapılan işlem sonucu toplam ücret banka hesabınıza tek seferda transfer edilir. Böylece taksit tarihini beklemek zorunda kalmazsınız. Müşterilerinize ; Axess, Bonus, World, CardFinans, Maximum, Paraf kartları ile taksit imkanı sunabilirsiniz. İşlem BDDK lisanslı kuruluş ile yapılmaktadır.

Paket Burs Yönetimi

Bu modül sayesinde özel indirimler tanımlayabilir, erkan kayıt indirimleri tanımlayabilir ve burs oranları belirleyebilirsiniz. Ayrıca servis, yemekhane, etüt eğitim, ücretli sınav vb. tanımlamalar yapabilirsiniz.

Lite
1725
Eko
2200
Silver
3950
Gold
8995
Web Alanı
-
- GB
3 GB
5 GB
Hediye Sms
1000
1000
2000
5000
Hediye Optik Cevap Kağıdı
1000
1000
Optik Okuma Modülü
Ön Muhasebe Modülü
Sınıflar Modülü
Yoklama Modülü
Dosya Modülü
Tek Tıkla Sms
Mobil Uyumlu Arayüz
Toplu Sms
Öğretmen Yorumu
Servis Yemekhane
Başarı Grafiği
Sözleşme Modülü
Duyuru Modülü
Özel Ders Modülü
Ödev/Sınav Modülü
Online Sohbet Modülü
İnternet Sitesi Tasarımı
Paket/Burs Yönetimi
Fatura Modülü
İnternet Sitesi Entegrasyonu
Aktif Sanal Pos
Şube Modülü
Fiyatı

1725

2200

3950

8995

2,3,6 taksit imkanı.
Not:Taksitli ödemelerde vade farkı uygulanır

Öğrenci Takip Programımızı Kullanan Müşterilerimizin Bir Kısmını Referanslarımızda Görebilirsiniz.

Öğrenci Takip Sistemi İle İlgili Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Giriniz.

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

Güncel Konular! Bloglarımıza Göz Atın

Bize Merheba Demek İster Misiniz? Sizden Mail Almak İsteriz.


(0322) 244 10 34


bilgi@ekinyazilim.com

Reşatbey Mah. 62005 Sk. Bilge Apt. Kat:2 No:5
Seyhan / Adana / Türkiye

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

banner

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!