Randevu Takip Programı

Randevu Takip Programı

          Uzun yılların yazılım deneyimi ve yazılım AR-GE si ile hazırladığımız randevu takip programı, sadece sekreter ve asistanlarınızın iş yükünü ileri derecede azaltmakla kalmıyor, size randevularınızı kolaylıkla yönetebilme ve randevular ile birlikte kişi bilgilerini de yönetebilme şansı veriyor..Öz geçmişleri, hastalıkları ve sizin önceki tüm süreciniz randevu anında sadece bir kaç tıklama mesafesinde. Randevu takip programının ölçeklenebilir esnek yapısı ve web tabanlı online bir program olması cep telefonunuzdan,tabletinizden  veya bilgisayarlarınızdan kurulum gerektirmeden kolayca güven içeresinde programı kullanabilmenizi sağlıyor.Sınırsız hasta/müşteri kaydı oluşturabilirsiniz ve oluşturmuş olduğunuz kayıtlara  internet olan herhangi bir yerden erişim sağlayabilirsiniz. Hastalarınıza/Müşterilerinizi ayrı ayrı ya da toplu sms yollayabilirsiniz. Hastalarınızın/Müşterilerinizin randevularını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Randevu defterlerinden, excel sayfalardan kurtulun.

          Sizi yoran, karmaşık ve herşeyi yapabilsin diye hantallaştırılmış başarısız programları bir kenera bırakın! Randevunuzu kaydetmek, değiştirmek, randevu kişisine ulaşmak ve bilgilerini kontrol etmek sadece bir kaç tık uzağınızda. Randevu türleri için farklı türler oluşturabilir ve farklı renkler verebilirsiniz, bu şekilde takviminize baktığınızda randevularınızı anlamak çok daha basit hale gelir.  Göz yormayan sade ve kolay anlaşılır tasarımıyla hızlı bir şekilde kullanımı öğrenebilirsiniz.

          Analiz modülü ile tüm randevularınızı ve kişilerinizi analiz ederek gelmeyen, erteleyen ve ya sadık müşterilerinizi görebilirsiniz. Onlarla SMS ve diğer iletişim yolları ile bağlantı kurabilirsiniz. Entegre sms modülü ile müşterilerinize/hastalarınıza tek tıklma ie önceden hazırladığınız şablon mesajları yollayabilirsiniz. Dilerseniz Otomatik mesaj yöntemi ile siz hiç yorulmadan sistem tarafından bir sonraki günün randevuları müşterilerinize/hastalarınıza sms yoluyla hatırlatılır. Kendi kurumunuzun ismi ile sms yollayarak daha kurumsal olabilirsiniz.

          Birden fazla yetkili kullanıcı ile kullanbilme esnekliğine sahip Ekin Yazılım Randevu Takip Programı ile istediğiniz kadar yetkili kişi ekleyebilir ve birlikte kullanabilirsiniz. Kullanıcılar için kullanılan farklı renk seçeneği ile randevulanırızı bir bakışta anlar rahatlıkla koordine edebilirsiniz. Tüm yetkililerin randevularını görebileceğiniz gibi sadece kendi randevularınızı da tek tıkla görebilirsiniz.

Ürünümüzü detaylı tanıttığımız web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Smart Asist

 

Özellikleri nelerdir?

 • Sürükle bırak yöntemi ile randevu güncelleme
 • 1 tıklama ile sms göndererek randevu hatırlatma
 • Sms grubu oluşturma
 • Seans raporlarına çok hızlı ulaşım
 • Yüzbinlerce kayıda milisaniyeler içerisinde ulaşma
 • Detaylı ve işinize özel seans raporları yazabilme
 • Kredi kartı ile tahsilat yapabilme
 • Kredi kartlarına taksit imkanı
 • Hızlı ve ücretsiz kurulum
 • Kesintisiz hizmet garantisi
 • Tüm bilgileri excel dökümanına aktarabilme imkanı
 • Yüksek güvenlik

 

res
res
 
 
 
 
 


Randevu Takip Programı İle İlgili Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Giriniz.

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

Güncel Konular! Bloglarımıza Göz Atın

Bize Merheba Demek İster Misiniz? Sizden Mail Almak İsteriz.

(0532) 650 53 95 ->Whatsapp Pazartesi-Cuma (8:30-17:30)


(0322) 244 10 34


bilgi@ekinyazilim.com

Reşatbey Mah. 62005 Sk. Bilge Apt. Kat:2 No:5
Seyhan / Adana / Türkiye

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

banner

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!