Dershane Ve Kurs Yoklama Takip Programı

Dershane Ve Kurs Yoklama Takip Programı

          Dershane ve Kurs Takip Programı olan Ekin Yazılım Öğrenci Takip Sistemi ile öğrencilerinizn yoklamasını alabilirsiniz. Sadece yoklama almakla kalmaz öğrencinin sayfasından daha önceden girilmiş olan tüm yoklama kayıtlarına da ulaşabilirsiniz. Online bir yazılım olan Ekin Yazılım Öğrenci Takip Sistemi sayesinde öğrencilerinizi velileri sisteme istedikleri an istedikleri yerden girebilir ve tüm yoklama kayıtlarını görebilirler tabi ki her veli sadece kendi öğrencisinin kayıtlarını görebilir.

Yoklama kayıtlarını ister manuel yollarla ister sistem tarfından belirlenen saatte velilerinize mesaj yoluyla iletmenize de olanak sağlayan Ekin Yazılım Öğrenci Takip Sistemi kendi kurum adınız ile müşterilerinize mesaj atmanızı sağlar. Velilerinize sıradan mesajlar atmak yerine kişiye özel mesajlar yollayabilirsiniz. Ekin Yazılım Öğrenci Takip Sistemi içerisindeki Sms Şablon modülü ile önceden tanımladığınız mesaj kalıpları ile öğrencilerinizin velilerine ekstra çaba sarfetmeden kişiye özel mesajlar yollayabilirsiniz. Mesajlarınızda öğrencinizin adını veya velinizin adınıda ekleyebilen bir mesaj sistemi mevcuttur.

Kurulum gerektirmeyen online bir program olan Ekin Yazılım Öğrenci Takip Sistemi kullandığınız bilgisayarlarda sorunlar oluşsa bile zarar görmeyecektir. Online Veli Bilgilendirme Sistemi olan bu sistem tamamen size aittir. Ayrıca güçlü alt yapısı ve günde 2 defa alınan yedekler sayesinde her türlü olumsuzluklara karşı hazırlıklıyız. 


Dershane Ve Kurs Yoklama Takip Programı İle İlgili Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Giriniz.

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

Güncel Konular! Bloglarımıza Göz Atın

Bize Merheba Demek İster Misiniz? Sizden Mail Almak İsteriz.

(0532) 650 53 95 ->Whatsapp Pazartesi-Cuma (8:30-17:30)


(0322) 244 10 34


bilgi@ekinyazilim.com

Reşatbey Mah. 62005 Sk. Bilge Apt. Kat:2 No:5
Seyhan / Adana / Türkiye

Mesajınızı aldık, teşekkür ederiz...

banner

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!